Series
Ratings
28
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5