Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5