Titles you rated
AquamanRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 5.0