Movies
Ratings
25
The Imitation GameRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0