Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0