Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0