Movies
Ratings
373
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0