Titles you rated
The NegotiationRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5