Movies
Ratings
632
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0