Titles you rated
Handsome SiblingsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
From Dusk till Dawn: The SeriesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0