Titles you rated
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
5 to 7Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Saint LaurentRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Wheels on MealsRated ★ 2.0