Series
Ratings
79
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 0.5
The MissingRated ★ 5.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 1.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- SaenginsonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Tokyo DogsRated ★ 0.5
Love ShuffleRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0- Raising HopeRated ★ 5.0