Movies
Ratings
227
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 3.0- The Extra LanesRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5