Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
NANARated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0