Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5