Series
Ratings
93- FamilyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
StyleRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5