Movies
Ratings
13
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5