Series
Ratings
31
House of CardsRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5