Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0