Movies
Ratings
87
The Terror LiveRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5