Movies
Ratings
697
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The CulpritRated ★ 1.0
About FamilyRated ★ 2.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0