Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ONE: High School HeroesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
Han RiverRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Desperate Mr. XRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0