Titles you rated
- The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
- The Blind SideRated ★ 4.0
- Princess MononokeRated ★ 4.0
- New WorldRated ★ 4.5
- Sing StreetRated ★ 4.5
- Pitch PerfectRated ★ 4.0
- Way Back HomeRated ★ 4.5
- Evan AlmightyRated ★ 5.0
- 5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
- MatildaRated ★ 4.0
- Big FishRated ★ 4.0
- Ghost HouseRated ★ 2.5
- Ip ManRated ★ 3.5
- Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
- The Garden of WordsRated ★ 4.0
- A Letter to MomoRated ★ 3.5
- Hot Young BloodsRated ★ 3.0
- Kung Fu HustleRated ★ 3.0
- The Maze RunnerRated ★ 4.5
- The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5