Titles you rated
- The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
- Joker GameRated ★ 3.0
- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
- OverlordRated ★ 4.0
- Shugo Chara!Rated ★ 4.0
- To Love-RuRated ★ 3.0
- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 3.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
- Free!Rated ★ 3.5
- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- NEW GAME!Rated ★ 4.0
- Hanasaku IrohaRated ★ 4.5
- Ranma 1/2Rated ★ 5.0
- Seitokai Yakuindomo Season 2Rated ★ 3.5
- CharlotteRated ★ 4.0
- Shomin SampleRated ★ 3.0
- The Perfect InsiderRated ★ 4.5