Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0