Titles you rated
- Kkonyangtoon Season 3Rated ★ 3.5
- Kkonyangtoon Season 2Rated ★ 5.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 5.0
- Palace of DreamsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0