Movies
Ratings
186
The IncrediblesRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 1.0
2012Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5