Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0