Movies
Ratings
40
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0