Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0