Titles you rated
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0