Movies
Ratings
214
The MatchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
CounterstrikeRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0