Titles you rated
MinionsRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 2.5
The Butcher BoyRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
CymbelineRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 2.5
StrangerlandRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
EntangledRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5