Series
Ratings
17
Empress KiRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5