Titles you rated
LooperRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
The AccountantRated ★ 2.5
Taking LivesRated ★ 4.5
BloodshotRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
More than BlueRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0