Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5