Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5