Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: From Tokyo to BerlinRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The RainRated ★ 1.5
Into the NightRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5