Titles you rated
Love, LiesRated ★ 1.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 1.5