Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0