Movies
Ratings
557
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5