Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 1.0
Ruby RingRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Disguiser.Rated ★ 5.0