Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0