Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
NowhereRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 1.0
Love, LiesRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
NopeRated ★ 1.5
The Descent: Part 2Rated ★ 0.5
The DescentRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5