Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 4.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5