Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0