Series
Ratings
116
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5