Movies
Ratings
226
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
AntzRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0