Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Legend IRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.0