Movies
Ratings
77
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0